Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Mezinárodní stěhovací služby

V případě, že hledáte Mezinárodní stěhovací služby, budeme velice rádi pokud se na nás obrátíte. Máme bohaté zkušenosti v tomto oboru a známe všechny možné překážky, které Vás při takovémto stěhování mohou zaskočit. Do zahraničí pravidelně realizujeme stěhování bytů, stěhování firem a další zakázky různých velikostí.


Balící služby

V rámci mezinárodního stěhování, provádíme také balící služby, ať potřebujete připravit na přepravu jen nábytek, nebo máte zájem o kompletní zabalení celého bytu, včetně oblečení, kuchyně a dalšího vybavení. Vše balíme do vhodného obalového materiálu, bublinkových fólií, stretch fólií a kartonových prokladů. Na vozidle je vždy dostatek obalového materiálu na prokládání nábytku aby i při převozu nedošlo k žádnému poškození. Na základní obalový materiál se můžete podívat v našem ceníku


Kalkulace mezinárodního stěhování

Kalkulace na stěhování je vždy ZDARMA, pokud bude stěhování probíhat z Prahy, pro mezinárodní stěhování vždy doporučujeme návštěvu technikem, aby cenová nabídka na stěhování byla co nejpřesnější. U mezinárodního stěhování se výsledná cena skládá z ceny za samotné stěhování, tedy za čas strávený na nakládce a vykládce. Další položkou je vždy cena za dopravu, která závislá na vzdálenosti a v případě přání potřeb je poplatek za použitý obalový materiál. 

Budeme velice rádi, pokud nás oslovíte pro nezávaznou cenovou nabídku právě na Vaše stěhování. 

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.