Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Skladové prostory Praha

Pokud hledáte prostor, kam na krátkou nebo dlouhou dobu uložit své věci, nábytek, vybavení bytu, či domu, rádi Vám nabídneme naše skladové prostory Praha. Naše skladové prostory jsou vhodné jak ke krátkodobému, tak dlouhodobému skladování. Ať už potřebujete uskladnit vybavení bytu v průběhu rekonstrukce, nebo z důvodu stěhování, rádi Vám s tímto pomůžeme. 


Skladování dle užitých metrů

První variantou, kterou Vám na skladování můžeme nabídnout je skladování dle užitých metrů. Tedy ve velké skladovací hale, kde je zpoplatněn pouze prostor, který Vaše věci skutečně zabírají. Sklad je suchý, hlídaný a pravidelně větraný.


Skladování v lodním kontejneru

Lodní kontejnery jsou vždy pronajímány jednomu klientovy, placen je vždy celý kontejner. Jako zákazník si můžete lodní kontejner opatřit vlastním zámkem.

Rozměry lodního kontejneru:
délka: 5,76 m
šířka: 2,35 m
výška: 2,39 m

Ceny pronájmu jak v našem skladu nebo lodních kontejnerech jsou uvedeny v našem ceníku.

Jak do skladu dle užitých metrů, tak do pronajatého kontejneru Vám rádi zajistíme odvoz. Naše společnost se zabývá zejména stěhovacími službami a z tohoto důvodu máte vždy jistotu, že s Vašimi věcmi bude zacházeno s řádnou péčí a vždy bude ve skladu vše pečlivě a s opatrností naskládáno. Pro stěhování zajišťujeme jak prodej, tak zapůjčení obalového materiálu, jako jsou stěhovací krabice, šatní boxy atd. 


Budeme velice rádi, pokud se na nás obrátíte s jakýmkoli dotazem. 

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.