Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhovací služba

Kvalitní stěhovací služba po celé ČR i EU. Stěhování realizujeme vždy jen s našimi zkušenými pracovníky, kteří jsou vždy slušní a postarají se o vaše stěhování Praha nebo vyklízení Praha. Pro cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat telefonicky a nebo přes náš kontaktní formulář. Práci vždy odvedeme kvalitně a za příznivé ceny. Jsme společnost sídlící v Praze a proto je pro mimopražské stěhování potřeba počítat s cenou za přistavení vozu, nebo s cenou za dopravu. 


Vyzvednutí u prodejce

Pro naše zákazníky kteří se v Praze a okolí rozhodnou využít stěhovací službu Praha, realizujeme možnost vyzvednutí zakoupeného nábytku a spotřebičů přímo u výrobce bez asistence zákazníka. V případě nábytku který je v demontovaném stavu, zajišťujeme na přání zákazníka montáže nábytku Praha, montáže nábytku zajišťujeme jak od jednoho kusu, nebo také vybavení celého bytu. 


Profesionální stěhovací služba po celé EU

Naše služby nabízíme jak po celé ČR tak po Celé EU. Stěhování stěhování do zahraničí pro Vás již nemusí být žádný stres, naši pracovníci se o všechno postarají, v případě zájmu zrealizují celé stěhování včetně zabalení po celé EU i mimo ni. Pravidelně jezdíme do zemí jako je Německo, Francie, Anglie, Slovensko a mnoho dalších. 

Pevně věříme, že pokud potřebujete přestěhovat, jste na správné adrese. 

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.