Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování Beroun

Realizace stěhování Beroun, ať už v rámci města Beroun, nebo stěhování Praha – Beroun, či stěhování Beroun – Praha, pro nás není žádný problém. Stěhování realizujeme po celé ČR, ale také mezinárodní stěhování po celé EU i mimo ni. V případě stěhování je vždy potřeba počítat, že jsme pražská společnost a naše vozy vždy startují z Prahy, odkud je také počítaná doprava pro přistavení vozu. Nejvýhodnější variantou je, pokud vaše stěhování začíná, končí a nebo prochází Prahou. 


Kvalitní stěhování Beroun

Se stěhování máme bohaté zkušenosti, na trhu jsme již od roku 2015 a za tuto dobu jsme získali mnoho zkušeností v oblasti stěhování a vyklízení. Pojištění přepravovaných věcí v rámci stěhování a při přepravě je samozřejmostí. Zakládáme si na kvalitě a rozumné ceně při stěhování, pro kompletní ceník navštivte náš ceník služeb. Cenovou kalkulaci můžete využít náš kontaktní formulář, nebo nás kontaktujte telefonicky, či emailem.


Obalové materiály

V rámci stěhování mají naši pracovníci vždy na vozidle základní obalový materiál, pro zabezpečení nábytku a v případě potřeby nabízíme prodej nebo zapůjčení stěhovacích krabic, či šatních boxů. Ve vozidle je nábytek dle potřeby prokládán stěhovacími dekami, nebo papírovými proklady, nábytek obalujeme proti poškození při přepravě stretch fóliemi nebo cennější předměty balíme do bublinkových fólií.

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.