Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování do zahraničí

Se službou stěhování do zahraničí máme bohaté zkušenosti, jsme na trhu od roku 2015 a již od tohoto roku realizujeme pravidelně stěhování mimo ČR, stěhujeme po celé EU ale i mimo ni. Ať už potřebujete přestěhovat do sousedních států nebo stěhování do Francie, stěhování do Anglie nebo třeba stěhování do Monaka.


Stěhování po EU

Stěhování po Evropské unii je pro nás hračka, takovéto stěhování realizujeme pravidelně a máme s ním mnohaleté zkušenosti. Vyřídíme veškeré papíry nutné k převozu a Vám zbude jen radost z nové země kde budete bydlet. Při mezinárodním stěhování, ale i při běžném stěhování po ČR vždy zabezpečíme na přání zákazníka obalovým materiálem dle potřeb, pro nebezpečnější převoz.Stěhování mimo EU

Realizujeme jak stěhování po EU, tak stěhování mimo ni. Ať už do Anglie, nebo Švýcarska a dalších okolních zemí přiléhajících k Evropské unii. V tomto případě je vždy na domluvě kdo realizuje proclení stěhovaných předmětu na hranicích, jestli jsou schopni proclení do dané země naši pracovníci a nebo zda si proclení zrealizujete sami. 

Vždy se snažíme, aby pro vás bylo stěhování levné a bezstarostné.

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.