Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování Praha 11

Pokud hledáte kvalitní a levné stehování Praha 11, jste na správné adrese. Zajišťujeme jak drobné stěhování Praha, tak stěhování bytů, stěhování domů, kanceláří, firem. Jsme společnost, která působí na trhu od roku 2015 a za tuto dobu jsme realizovali nespočet stěhování. Ať se jedná o stěhování z kterékoli části Praha 11, stěhování Chodov, nebo stěhování Háje. Ať už hledáte stěhování Praha 11, nebo stěhování Praha 4, do něhož Praha 11 spadá, rádi Vám vždy vyjdeme vstříc. Samozřejmostí je, že naše stěhovací služby realizujeme po celé Praze, jakožto i po celé ČR a EU.


Levné a kvalitní stěhování Praha 11

Naše služby se vždy snažíme provádět v nejvyšší kvalitě a za rozumné ceny, z tohoto důvodu se nebojíme tvrdit, že od naší společnosti seženete kvalitní a levné stěhování Praha 11. Nabízíme možnost návštěvy technikem zdarma, kdy technik s Vámi projde celé Vaše stěhování, vybere s Vámi termín a následně zašle cenovou nabídku na stěhování. V rámci stěhování prodáváme a zapůjčujeme obalový materiál, který můžeme dovézt jak na stěhování a nebo s dostatečným předstihem, aby jste na Vaše balení měli dostatek času a klid. 


Vyklízení Praha 11

V případě, že máte nepotřebný nábytek k likvidaci, nebo potřebujete vyklízení pozůstalostí, rádi pro Vás tuto službu zajistíme. Není pro nás problém realizovat vyklízení sklepů, vyklízení domů, bytů, firem i skladů. Likvidaci odpadu a všeho co již nepotřebujete můžeme s Vaší asistencí realizovat ZDARMA na sběrném dvoře na Vaši OP, nebo můžete nechat zlikvidovat odpad od nás za poplatek. 

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.