Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování Praha 15

Stěhování Praha 15, stěhování bytů, domů, kanceláří a firem. Vyklízení všeho druhu, ať už potřebujete vyklidit jeden spotřebič na sběrný dvůr, nebo vyklidit kompletní nemovitost, bytovou nebo nebytovou. Stěhování Praha 15 realizujeme ve všech jejich částech – stěhování Hostivař a stěhování Horní Měcholupy. Samozřejmostí je, že provádíme stěhování v rámci celé Prahy, celé ČR i EU. Přistavení vozu v rámci Prahy je ZDARMA, stejně tak jako možnost návštěvy technikem pro cenovou kalkulaci stěhování. 


V ceně nakládky a vykládky dostanete:


Při stěhování v Praze je účtován pouze čas od doby přistavení vozu, do jeho vyložení. Navíc se platí pouze obalový materiál a případná těžká břemena. Žádné příplatky za svátky, montáže nábytku nebo patra. 

 

Vyklízení pozůstalostí Praha 15

V případě, že potřebujete vyklízení pozůstalosti, rádi pro Vás takovéto vyklízení zrealizujeme. S vyklízením máme zkušenosti již od roku 2015 a za tuto dobu jsme realizovali nespočet vyklízení všech velikostí, ať už se jedná o vyklízení malých rozsahů, nebo likvidaci celých skladů. Jako občan s trvalým pobytem na území hlavního města Prahy, máte nárok na odběr odpadu ve sběrných dvorech ZDARMA, nebo můžete nechat nábytek a vše ostatní zlikvidovat od nás za poplatek. 


Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.