Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování Praha 7

Stěhování Praha 7 provádíme ve všech jejích částech jak stěhování Holešovice, stěhování Bubeneč a stěhování Libeň .Stěhování zajistíme z Prahy 7 do dalších městských částí v rámci celé Prahy. Samozřejmosti je při stěhování po Praze přistavení stěhovacího vozidla zcela zdarma a vy platíte hodinovou sazbu dle ceníku služeb až od přistavení vozidla.


Rychlé, levné a bezstarostné stěhování Praha 7

Vždy se snažíme stěhování zvládnout bez zbytečných starostí a velkých finančních nákladů, z tohoto důvodu dbáme na kvalitní přípravu před každým stěhováním bytů, kanceláří, skladů a mnoho dalšího. Snažíme se od každého zákazníka zjistit co nejvíce informací o jeho stěhování, tím celé stěhování proběhne rychle, levně a bezstarostně ať už se jedná o stěhování v rámci Prahy 7 a nebo stěhování po ČR, nebo i jakýchkoli zemí stěhování v rámci EU.


Stěhování skříně, postele, pračky po Praze 7

Při drobných stěhování, ať se jedná o stěhování pračky, stěhování skříně, nebo stěhování jen stěhování pár krabic, Vám rádi vyjdeme vstříc i když se bude jednat o stěhování na poslední chvíli. Vždy doporučujeme stěhování, i když se jedná jen o drobné stěhování pár kusů nábytku nebo jen drobných předmětů, domlouvat s dostatečným předstihem, ale v případě náhlé nutnosti stěhování, rádi pomůžeme kdykoli je to jen v našich silách, třeba i stěhování na poslední chvíli.


Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.