Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování Tábor

Hledáte stěhování Praha – Tábor, nebo stěhování Tábor - Praha, či stěhování Tábor – Celá ČR i EU? Rádi pro Vás stěhování zrealizujeme. Jsme společnost zabývající se stěhování a vyklízením všeho druhu již od roku 2015, za tuto dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností a žádná zakázka na stěhovací služby pro nás není problém. Zajišťujeme kvalitní a zároveň levné stěhování Praha, celá ČR i EU. Pojištění stěhovaných předmětů je samozřejmostí. 


Stěhování Praha - Tábor

V případě, že potřebujete realizovat stěhování Praha – Tábor, je možnost využít návštěvu našeho technika zdarma, technik s Vámi projde vše potřebné a na základě informací pro Vás sestaví cenovou nabídku. Následně v domluvený termín stěhování přijedou pracovníci, kteří se kompletně o Vaše stěhování postarají, ať už to bude kamkoli budete potřebovat. Samozřejmostí je použití obalového materiálu proti poškození, používání stěhovacích dek, kartonových prokladů a všech potřebných obalových materiálů


Montáže a demontáže nábytku

V rámci stěhování zajišťujeme demontáže a montáže nábytku, máme zkušenosti jak s demontáží postelí, klasických skříní, paland, ale také máme zkušenosti s demontážemi a montážemi starožitných skříní. V případě demontáží starožitných skříní je nutné posoudit jejich fyzický stav, aby takovýto nábytek demontáž, převoz a opětovnou montáž vydržel. 


Pevně věříme, že s výběrem naší společnosti pro Vaše stěhování neuděláte chybu.

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.